• OZNAM PRE RODIČOV

• Dňa 3. marca 2020 bude prevádzka MŠ, ZŠ aj ŠJ z dôvodu odstávky vody prerušená.

Prevádzka bude obnovená v stredu  -  4. marca 2020.

Mgr. Daniela Jarošová, RŠ

Oznamenie_o_riaditelskom_volne(2).docx

• DARUJTE 2%

• Vážení rodičia a priatelia školy,

aj tohto roku môžete rozhodnúť o darovaní 2 % zo zaplatenej dane. Budeme radi, ak prispejete nášmu OBČIANSKEMU ZDRUŽENIU STANKOVANČEK, aby sme mohli pokračovať v skvalitňovaní výchovno-vzdelávacieho procesu a modernizovaní materiálno-technického vybavenia školy. Zo získaných finančných prostriedkov sme kúpili nové počítače, knihy a doplnili zariadenie do učebne.

ĎAKUJEME

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby.pdf​​​​​​​

• ZÁPIS DETÍ DO MŠ

• Riaditeľka ZŠ s MŠ Stankovany oznamuje rodičom, že zápis detí do materskej školy na šk. rok 2020/2021 sa uskutoční

od 4. do 11. mája 2020

v čase od 7,30 do 14,30 hod.

Na zápis je potrebné priniesť:

-  vyplnenú Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávaniespotvrdením o zdravotnom stave dieťaťa.

Tlačivo je k dispozícii v MŠ, alebo si ho môžete stiahnuť z našej webovej stránky.

Mgr. Daniela Jarošová, riaditeľka ZŠ sMŠ

Ziadost_o_prijatie_do_MS(1).docx

• Oznam pre rodičov detí MŠ

• V dňoch od 24.do 28.februára 2020 bude MŠ uzavretá.  Žiaci ZŠ budú mať jarné prázdniny. Mimo prevádzky bude aj školská jedáleň.

Výchovno-vzdelávací proces v materskej i základnej škole bude pokračovať od pondelka -  2. marca 2020

Mgr. D. Jarošová, riaditeľka ZŠ s MŠ

• KARNEVAL MŠ

• Vážení rodičia, karneval pre deti MŠ sa uskutoční 13.02.2020 (štvrtok) od 9:15 do 11:15 hod. Na podujatí ste srdečne vítaní.

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

• ZŠ s MŠ Stankovany

pozýva rodičov predškolákov na

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

dňa 18. marca 2020 od 8,00 do 15,00 hod. v budove školy

• Rodičovské združenie MŠ

• Vážení rodičia, dňa 10.02.2020 (pondelok) o 15:00 hod. sa uskutoční rodičovské združenie pre rodičov predškolákov, kde Vám budú poskytnuté všetky dôležité informácie o zápise do prvého ročníka ZŠ.

• OZNAM PRE RODIČOV DETÍ MŠ

• Z dôvodu zvýšenej chorobnosti detí bude MŠ od 5. 2. do 7. 2. 2020 uzavretá. Prevádzka MŠ bude obnovená v pondelok, 10. februára 2020.Karneval bude preložený na iný termín.

Mgr. D. Jarošová, riaditeľka ZŠ s MŠ

• KARNEVAL

• POZOR milé deti! Chystajte si masky, lebo 7. februára bude v našej školskej telocvični KARNEVAL.

Deti MŠ sa budú zabávať, tancovať a súťažiť

od 9:15 do 11:15h.

Žiaci ZŠ od 13:00 do 15:30h

• AKTIVITY ZŠ a MŠ

• Dňa 23. januára 2020 sa žiaci 1.-4. ročníka zúčastnili bábkového divadelného predstavenia  v Žiline  s názvom Filemon alebo OzlomKŔŔK domov. Výborné herecké výkony, zaujímavé kulisy a k tomu diváci sediaci na javisku - to všetko malo vplyv na príjemný kultúrny zážitok.

Deti MŠ absolvovali týždenný kurz korčuľovania v dňoch od 13.01. do 17.01. 2020 , ktorý zdarma organizuje pre základné a materské školy v našom regióne MHK Ružomberok. Všetky deti boli nadšené a korčuľovanie zvládli na jednotku. Posledný deň kurzu deti absolvovali Ľadovú Olympiádu a každé dieťa dostalo účastnícky diplom.

• PREVÁDZKA ZŠ s MŠ

• Prevádzka ZŠ s MŠ končí 19.12.2019. Dňa 20.12. bude riaditeľské voľno pre ZŠ. MŠ bude zatvorená z prevádzkových dôvodov. Zimné prázdniny pre ZŠ budú do 8.1. a pre MŠ do 7.1. 2020.

• OZNAM PRE RODIČOV

• Dňa 13. 12. 2019 bude MŠ, ZŠ a ŠKD v prevádzke do 15:00h. Prosíme rodičov, aby včas prišli po svoje deti. Ďakujeme

• POZOR!

• Pozrite si prvé tohtoročné číslo školského časopisu a dozviete sa čo všetko sa udialo v našej ZŠ a MŠ. To nie je všetko. V časopise je jedenásť úloh, ktoré keď deti splnia budú odmenení. Príjemné čítanie.

Casopis_Jesen_2019.pdf​​​​​​​

• V PIATOK 6. DECEMBRA 2019 O 16.00 V KULTÚRNOM DOME BUDE STRETNUTIE S MIKULÁŠOM. SPOLOČNÝ ODCHOD ZO ZŠ a MŠ O 15:00.

pozývame Vás na rodičovské združenie materskej školy, ktoré sa uskutoční dňa 10.10.2019 (štvrtok) o 15:00 hod. na druhom poschodí v triede III. a IV. A.

Za účasť vopred ďakujeme.