• Prevádzka ZŠ s MŠ počas vianočných prázdnin

oznamujeme Vám, že prevádzka ZŠ s MŠ Stankovany bude počas vianočných prázdnin prerušená od 25.12.2023 do 05.01.2024.
            Nástup do ZŠ s MŠ bude dňa 08.01.2024
            (pondelok).

• Usmernenie

• Používanie zábavnej pyrotechniky

Na podnet Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Ružomberku zvereňujeme Usmernenie na používanie zábavnej pyrotechniky počas vianočných sviatkov. Usmernenie nájdete po otvorení prílohy.

Žiaci a pedagógovia však prosia a žiadajú všetkých priaznivcov tejto "zábavy", aby zvážili, či sa tohto roku spoločne nepridáme ku obciam bez používania zábavnej pyrotechniky a tak neprispejeme tichom ku prežitiu sviatkov POKOJA.  Ďakujeme.