• Oznam o prevádzke MŠ počas jarných prázdnin

oznamujeme Vám, že prevádzka materskej školy počas jarných prázdnin (19.02. - 23.02.2024) bude  z technických a prevádzkových príčin prerušená.
            Materská škola bude opäť v prevádzke od 26.02.2024.

• 2% dane

• Ďakujeme, že nám pomáhate!

Vážení rodičia a sledovatelia našej web stránky!

Blíži sa zdaňovacie obdobie a my by sme Vás chceli poprosiť o finančnú pomoc spočívajúcu v poukázaní 2% dane našej škole. Finančné prostriedky získané touto cestou nám pomáhajú pri financovaní nášho vzdelávania, aktivít organizovaných školou či zakúpením upomienkových predmetov pre žiakov na rôznych súťažiach.

Ak sa rozhodnete pomôcť takto našej škole, stačí vyplniť VYHLÁSENIE, ktoré sa nachádza v prílohe  a odovzdať ho účtovníčke vo Vašom zamestnaní. Ďakujeme. Kolektív učiteľov a žiakov ZŠ s MŠ Stankovany.

Vyhlasenie_2__vyplnene.pdf