Navigácia

 • Šaliansky Maťko

  Dňa 19.12.2018 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo v prednese slovenskej povesti s názvom Šaliansky Maťko v dvoch kategóriách, a to 2. a 3. ročník jedna kategória, 4. a 5. ročník druhá kategória. Príprava bola náročná, nakoľko naučiť sa prednášať povesť nie je jednoduché. Všetky deti sa snažili najskôr v triednom kole, v ktorom si medzi sebou zvolili najlepších, a tí postúpili do školského kola, kde sa v 1. kategórii na prvom mieste umiestnila Natália Kováčiková a v 2.kategórii zvíťazil Tomáš Piroh. Víťazom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole.

 • Oznámenie o riaditeľskom voľne

  Riaditeľka Základnej školy s materskou školou Stankovany 330,
  v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon)
  a o zmene a doplnení niektorých zákonov, podľa § 150 ods. 5 a v súlade s § 3
  ods. 10 vyhlášky č. 231/2009 o podrobnostiach o organizácii školského roka

  udeľuje
  riaditeľské voľno
  dňa 21.12. 2018 (piatok)

  žiakom ZŠ s MŠ Stankovany 330 z prevádzkových dôvodov.
  Vo vyučovaní sa bude pokračovať po vianočných prázdninách, v utorok
  8.1.2019.

  V čase voľna nebude v prevádzke ani MŠ, ŠKD ani ŠJ. Prevádzka MŠ a ŠJ bude
  obnovená 7. januára 2019 (pondelok).

  V Stankovanoch 18.12.2018                                             Mgr. Daniela Jarošová,
                                                                                        riaditeľka školy

 • OZNAM PRE RODIČOV DETÍ MŠ

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ oznamuje rodičom detí MŠ, že prevádzka MŠ bude od zajtra, t. j. 18.
  decembra 2018 až do 4. januára 2019 prerušená z dôvodu zvýšenej chorobnosti detí
  a vianočných sviatkov. Nástup do predškolského zariadenia bude 7. januára 2019.

 • Súťaž o najlepší jablkový koláč

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ vyhlasuje súťaž o najlepší koláč z jabĺk.  Do súťaže sa môžu zapojiť všetky mamičky, babičky i šikovné cukrárky z obce. Súťažné 3 - 4 ks vami zhotoveného výrobku prineste (môžu priniesť aj žiaci) v pondelok 12. novembra do ŠJ . Vyhodnotenie súťaže bude v pondelok o 11,00 hod.

   

 • Šarkaniáda

  Jeseň nám stále ponúka krásne slnečné počasie vhodné pre aktivity vonku. Preto sme dve popoludnia v našom klube trávili na lúke a púšťali šarkanov. Šarkaniádu si užili aj deti z MŠ. Ani fotočky nedokážu zachytiť nadšenie detí a ich radosť z pohybu. 

 • Aktívne a tvorivo v ŠKD

  V našom školskom klube deti žijú aktívne a tvorivo. Aj tento rok sme sa zapojili do projektu na podporu čítania ZÁLOŽKA DO KNIHY. Deti v Klubíku vyrobili 30 záložiek pre deti z dedinky Nový Kostel v ČR. Deti z Nového Kostela nám tiež poslali svoje záložky. V ŠKD deti tvorili gaštankov aj šarkanov. Deň ZDRAVEJ VÝŽIVY si pripomenuli tak, že pomáhali našim pani kuchárkam pripraviť chutnú a zdravú pomazánku pre deti z MŠ. Fotočky v našom fotoalbume.

 • OZNAM

  V stredu, 31.10.2018 a v piatok 2.11. 2018, bude prevádzka MŠ z prevádzkových dôvodov prerušená. Žiaci ZŠ majú od 30.10. do 2.11. 2018 jesenné prázdniny. Vyučovanie v ZŠ i MŠ začne v pondelok 5. 11. 2018.

 • Deň dôchodcov

  V nedeľu 21.10. sme spoločne oslávili sviatok všetkých dôchodcov a starých rodičov kultúrnym programom našich detí. Fotočky z podujatia si pozrite v našom fotoalbume. 

 • Oznam

  Vážení rodiča, vedenie ZŠ s MŠ Stankovany oznamuje, že 25.10.2018 bude výchovno-vzdelávací proces  prebiehať v budove ZŠ.

                                                                               

 • Oznam o prevádzke MŠ, ZŠ a ŠKD

  Vedenie ZŠ s MŠ v Stankovanoch oznamuje rodičom detí MŠ i ZŠ,  že aj 24. októbra 2018, sa bude vyučovať v budove Obecného úradu v Stankovanoch podľa rozvrhu.  Prevádzka MŠ bude od 6,30 do 12,00 hod. v triede ZŠ.  Obed pre deti MŠ aj ZŠ  je zabezpečený v školskej jedálni. ŠKD už bude v prevádzke v budove ZŠ s MŠ.

    

 • OZNAM

  Vedenie ZŠ s MŠ Stankovany prosí rodičov detí a žiakov školy, aby prišli v pondelok, 22.10.2018,  pomôcť pri upratovaní priestorov školy, aby sa v utorok, 23.10. 2018,  mohla obnoviť prevádzka školy. Prosíme ochotných rodičov, aby si priniesli  vlastné vedrá a handry.

                                                                                               ĎAKUJEME

       

 • Dôležité oznamy

  Riaditeľské voľno 

  Oznamenie_o_riaditelskom_volne(1).docx

  Prerušená prevádzka MŠ a ŠJ

  Oznam_-_MS_a_SJ.docx

  Prerušená prevádzka ŠKD

  OZNAM___SKD.docx​​​​​​​

 • Rodičovské združenie

  Vážení rodičia, pozývame Vás na plenárne združenie rodičov žiakov ZŠ, ktoré sa uskutoční v utorok – 18. septembra 2018  o 15,00 hod. v budove ZŠ. 

   

   

 • Začiatok školského roka 2018/2019

  Oznamujeme rodičom a žiakom navštevujúcich ZŠ s MŠ Stankovany, že slávnostné zahájenie školského roka 2018/2019 bude v pondelok 3. septembra 2018 o 9,00 hod. v budove školy.                                     

  (o 8,00 hod. bude sv. omša).

   

                                                                                         Vedenie školy

 • Voľné pracovné miesto

  Informácie o voľnom pracovnom mieste nájdete v prílohe.

  Vol._prac._miesto_-Ucitelka_ZS.docx​​​​​​​

 • Oznam pre rodičov detí MŠ

  Vážení rodičia,

  od pondelka, 27. augusta 2018,  bude MŠ v prevádzke.  Rodičia, ktorí ešte nezaplatili školné (6 €) môžu tak urobiť v pondelok. 

   

 • OZNAM PRE RODIČOV PRVÁKOV

  Na základe rozhodnutia obecného zastupiteľstva Obecný úrad v Stankovanoch hradí všetky základné učebné pomôcky pre prvákov (písacie potreby – pero, ceruzky, pravítka, gumu, lepidlo, potreby na výtvarnú výchovu, zošity, vrecko na papuče, časopis ...). V preplatených pomôckach nie sú zahrnuté obaly na učebnice a zošity, peračník, dosky na zošity, aktovka, prezuvky, úbor na telocvik. Tieto potreby si rodičia môžu kúpiť na základe vlastného výberu  aj prostredníctvom nákupných  poukážok, ktoré prvákom hradí Obec.

 • Informácie pre rodičov

  Informácia pre rodičov MŠ

  V dňoch od 2.  do 13. júla 2018 pokračuje činnosť MŠ. Prosíme rodičov, ktorí majú záujem o MŠ aj v čase od 27. do 31. augusta 2018, aby zaplatili školné – 6 € do 13.7.

  Rekonštrukcia v škole

  Počas letných prázdnin  sa budú na budove školy vymieňať okná, uskutoční  sa rekonštrukcia oporného múrika pri ŠJ a tiež plánujeme vymaľovať priestory školskej jedálne. Prosíme šikovných rodičov, aby nám prišli pri prácach pomôcť. Termíny brigád oznámime  včas formou obecného rozhlasu a našej webovej stránky. Veríme, že aj vďaka Vašej pomoci všetky naplánované aktivity včas dokončíme a posledný augustový týždeň budeme môcť otvoriť MŠ.

  Letné prázdniny

  V čase od 3. júla do 31. augusta 2018 majú žiaci ZŠ prázdniny. Nástup do školy je 3. septembra 2018. Všetkým žiakom prajeme krásne, slnečné prázdniny.

 • Výzva

  Výmena 22  okien na budove ZŠ s MŠ Stankovany.

  Vyzva_ZSsMS_Stankovany2.docx

  Opis.docx​​​​​​​

 • Voľné pracovné miesto

  Informácie o voľnom pracovnom mieste nájdete v prílohe.

  Vol._prac._miesto_-Ucitelka_MS-zastupkyna.docx​​​​​​​

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Stankovany
  Stankovany 330
  034 92
 • 044/4376290

Fotogaléria