• Pozvánka

• Vážení rodičia ,

pozývame Vás na slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022,

ktoré sa uskutoční v miestnej základnej škole o 9.00 v Cvičebni oproti vchodu do školy.

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Stankovany

• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• Oznamujeme žiakom ZŠ Stankovany, že dňa 30.6.2022 sa uskutoční slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022. Žiaci prídu do školy o 9,00h. ŠKD nebude.

Program:

1. 9:00 Spoločné ukončenie  školského roka 2021/2022 v cvičebni.

2. 9:30 Odovzdanie vysvedčení po triedach s triednymi p. učiteľkami.

3. 10:30 Obed.

4. 11:00 Ukončenie - odchod žiakov na prázdniny.

Žiaci si donesú obal na vysvedčenie.

• Divadelné predstavenie

• Vážení rodičia, dňa 28.6.2022 (utorok) sa uskutoční v KD Stankovany divadelné predstavenie žiakov 1.stupňa z Partizánskej Ľupče pod názvom "Malý princ". pod vedením Barbory Janíčkovej.

Pozývame všetkých priaznivcov divadelného umenia a prajeme krásny umelecký zážitok. Vstupné je symbolické a dobrovoľné 1€. Ďakujeme.