• OZNAM O PREDĹŽENÍ PRERUŠENIA PREVÁDZKY ZŠ S MŠ

na základe Metodického usmernenia č.15/2005-R z 31.10.2005, ktorým sa vydáva Plán opatrení pre základné a stredné školy a školské zariadenia pre prípad pandémie chrípky v Slovenskej republike a odporúčania RÚVZ v LM sa PRERUŠENIE PREVÁDZKY ZŠ S MŠ STANKOVANY PREDLŽUJE z dôvodu vysokej chorobnosti detí do 16.12.2022 vrátane.

Prevádzka ZŠ s MŠ Stankovany bude opäť obnovená dňa 19.12.2022.

Výučba pre žiakov ZŠ a predškolákov MŠ počas prerušenia prevádzky bude NAĎALEJ prebiehať dištančnou formou.

• OZNAM O PREVÁDZKE ZŠ S MŠ

na základe Metodického usmernenia č.15/2005-R z 31.10.2005, ktorým sa vydáva Plán opatrení pre základné a stredné školy a školské zariadenia pre prípad pandémie chrípky v Slovenskej republike a odporúčania RÚVZ v LM sa PREVÁDZKA ZŠ S MŠ STANKOVANY PRERUŠUJE z dôvodu vysokej chorobnosti detí od 09.12.2022 do 13.12.2022 vrátane.

Prevádzka ZŠ s MŠ Stankovany bude opäť obnovená dňa 14.12.2022.

Výučba pre žiakov ZŠ a predškolákov MŠ počas prerušenia prevádzky prebehne dištančnou formou.