• Konzultačné hodiny

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že dňa 28.4.2023 t.j. piatok sa uskutoční rodičovské združenie formou konzultácií. Rodičia môžu chodiť konzultovať s triednou učiteľkou ohľadom vyučovacích výsledkov svojho dieťaťa od 12.00hod. Oznámte triednej učiteľke presný čas kedy prídete, aby sme si urobili časový harmonogram a tak zamedzili tomu, aby ste zbytočne nečakali na chodbe. Ak sa nemôžete zúčastniť konzultácií, dajte nám dopredu vedieť. Ďakujeme. Vedenie ZŠ s MŠ Stankovany.

• ODHLASOVANIE ZO STRAVY

Oznamujeme rodičom, že z dôvodu včasného zabezpečenia prípravy stravy pre žiakov ZŠ s MŠ Stankovany je potrebné, aby rodičia odhlasovali svoje deti zo stravy najneskôr v deň, kedy bude diaťa chýbať, do 7:30.hod. Po tomto čase odhlášky nebudú akceptované a rodič si bude musieť stravu zaplatiť. V deň, kedy rodič nestihol svoje dieťa odhlásiť, môže si stravu prevziať max. do 12.00h. do obedára.Odhlasovanie je potrebné robiť vedúcej ŠJ na mob. číslo 0907475340, nie triednej učiteľke. Týmto zabezpečíte priamu informovanosť. Ďakujeme za pochopenie. Vedenie ZŠ s MŠ .

• ZÁPIS DO MATERSKEJ ŠKOLY

• 02. až 04. mája v čase od 13.00 h. do 16.00 h. sa uskutoční zápis detí do našej materskej školy.​​​​​​​

VŠETKY POTREBNÉ INFORMÁCIE v prípade záujmu o prijatie Vášho dieťaťa do našej MŠ nájdete TU.

Budeme sa tešiť, ak si vyberiete práve našu materskú školu.