• ZÁPIS DO MATERSKEJ ŠKOLY na šk. r. 2022/2023

• 09. - 11. mája 2022 v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod.

V prípade záujmu o prijatie Vášho dieťaťa do našej materskej školy, je potrebné podať žiadosť  o prijatie dieťaťa do MŠ podpísanú oboma zákonnými zástupcami dieťaťa spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorého súčasťou je aj údaj o povinnom očkovaní dieťaťa.

V prípade, že chcete do našej materskej školy zapísať dieťa, ktoré má špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby, je potrebné spolu s prihláškou a potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa doručiť aj odporučenie pediatra prijať dieťa do bežnej materskej školy a  vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.

TERMÍN podávania žiadostí  a ostatných potrebných dokumentov:

09. mája 2022 v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod.

10. mája 2022 v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod.

11. mája 2022 v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod.

SPÔSOB podávania žiadosti a ostatných potrebných dokumentov:

• osobne v ZŠ s MŠ Stankovany č. 330, 034 92  Stankovany, trieda Včielky - prízemie
            • poštou (na adresu: ZŠ s MŠ Stankovany č. 330, 034 92  Stankovany,
            • e-mailom alebo odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom
              e-mailu
               (odosielajte na e-mail: stankovanyskola@gmail.com)
            • vyplnením elektronickej prihlášky

Prosíme Vás, aby ste sa pred podaním žiadosti oboznámili s KRITÉRIAMI PRIJÍMANIA DETÍ DO MATRESKEJ ŠKOLY.

KDE NÁJDETE POTREBNÉ TLAČIVÁ A E-PRIHLÁŠKU?

Tlačivo na stiahnutie -  ŽIADOSŤ O PRIJATIE DIEŤAŤA DO MŠ, ktorého súčasťou je aj tlačivo pre potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa od lekára.

E-PRIHLÁŠKA (k e-prihláške je potrebné stiahnuť si nižšie uvedené potvrdenie o zdrav. spôsobilosti dieťaťa)

Tlačivo na stiahnutie - POTVRDENIE O ZDRAVOTNEJ SPÔSOBILOSTI DIEŤAŤA OD VŠEOBECNÉHO LEKÁRA PRE DETI A DORAST

Potrebné tlačivá k zápisu si môžete vyzdvihnúť aj v triede MŠ.

V prípade nejasností alebo akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať ZRŠ pre MŠ
            Bc. Katarínu Veselú na tel. č. 0918 121 770.

Ďakujeme Vám, že ste si vybrali našu materskú školu.