• 2% dane

• Vážení rodičia, keďže sa blíži zdaňovacie obdobie, chceli by sme Vás poprosiť o poukázanie 2% dane na účet pre ZŠ s MŠ Stankovany. Budeme Vám veľmi vďační, ak sa rozhodnete pre tento ušľachtilý čin. Pomôže nám akákoľvek suma.

Vo svojich poštových schránkach si nájdete predvyplnené tlačivo, kde zaznamenáte svoje údaje a Vaša účtovníčka Vám vyplní ostatok. Vyplnené a podpísané tlačivo prosím pošlite do školy, na obecný úrad alebo rovno na daňový úrad. Srdečná vďaka. Riaditeľka ZŠ s MŠ.

• Blíži sa zápis do 1. ročníka

• Milí rodičia,

blíži sa čas zápisu detí do 1. ročníka. Radi by sme Vás presvedčili o našich pedagogických a ľudských kvalitách.  Naša škola poskytuje deťom  pod vedením našich šikovných kvalifikovaných pani učiteliek presne také isté základné vedomosti, ako dostávajú deti v susedných obciach. Ponúkame poznatky, ktoré sú overené dlhodobou praxou. Vieme riešiť problémy s čítaním, písaním, pravopisom. Vieme budovať sebavedomie, či logické myslenie. Prepájame učenie s praxou.

Počas školského roka ponúkame množstvo aktivít:

Pasovačka prvákov, besedy so známymi i menej známymi osobnosťami, vzdelávacie aktivity s bezpečnostnými orgánmi, plavecký výcvik, účasť na súťažiach organizovaných CVČ Elán Ružomberok aj samotnou školou, či množstvo pohybových aktivít. To je len zlomok všetkého, čo ponúkame našim deťom.

Vieme, že dochádzka do susednej obce je menej komplikovaná, ale veríme tomu, že prehodnotíte a oceníte všetky plusy a poskytnete svojim deťom možnosť vzdelávať sa v našej škole.

Vaše deti sú súčasťou kolektívu v tunajšej MŠ a adaptácia na zmenu kolektívu by nebola taká citeľná, keby ostali v známom prostredí.

• Môžete sa nám ozvať na našej stránke prostredníctvom elektronickej prihlášky, či na telefónnom čísle, alebo osobne v riaditeľni ZŠ Stankovany.

Ďakujeme .                                 Kolektív ZŠ Stankovany

• POZOR ZMENA!!!

• Predĺženie karantény

Vážení rodičia,

z rozhodnutia RÚVZ karanténa žiakov je do 24.01.2022(pondelok) vrátane.

Do školy žiaci nastúpia utorok 25.01.2022.

Fotenie sa prekladá na 01.02.2022 o 10:30.

• ! POZOR !

• Oznamujeme rodičom žiakov ZŠ, že z nariadenia RÚVZ ostávajú žiaci ZŠ v karanténe.
            Deti MŠ môžu ísť do materskej školy.
            Nástup žiakov do školy po karanténe je v pondelok 24.01.2022.

Ďakujeme za pochopenie,

• Fotenie - upresnenie

Komplet sada(7 fotografií) je za 15 eur.

Súrodenec má komplet sadu  za 7 eur.

Cena samostatných fotiek sa pohybuje od 1 - 5 eur.

Fotografia triedneho kolektívu v rozmere 21 x 15 cm len za 3 eurá.

Veľkonočná pohľadnica  3€.

Odkup fotografií je nezáväzný.