• Oznam pre rodičov MŠ

z dôvodu práceneschopnosti personálneho zabezpečenia materskej školy, bude jej prevádzka prerušená ešte aj dňa 28.02.2022 (pondelok). Prevádzka materskej školy bude obnovená od 01.03.2022 (utorok).

Za pochopenie ďakujeme.

• POZOR MŠ ZMENA

• Z dôvodu pozitivity personálneho zabezpečenia matersej školy sa MŠ uzatvára do 27.2.2022. Otvárame v pondelok 28.2.2022.

Ďakujeme za pochopenie

• POZOR! POZOR!

• Z dôvodu výskytu Covid 19 ostáva škola v karanténe od 22.2.2022(utorok) do 26.2.2022. V pondelok 28.2.2022 ideme do školy. MŠ bude otvorená 24.2.2022 t.j. vo štvrtok. Ďakujeme za pochopenie

• Ospravedlnenky

• Vážení rodičia, na základe nariadenia vlády Vám oznamujem, že rodič dieťaťa ZŠ môže ospravedlniť neprítomnosť dieťaťa v škole na 5 po sebe nasledujúcich dní a rodič dieťaťča MŠ môže predškoláka ospravedlniť na 7 po sebe nasledujúcich dní.

• Oznam pre rodičov MŠ

z dôvodu výskytu pozitivity  na ochorenie COVID-19 v materskej škole, sa jej prevádzka prerušuje do 22.02.2022 vrátane.

Za pochopenie ďakujeme.