• Oznam pre rodičov

• ZŠ s MŠ Stankovany oznamuje rodičom, že pre vysoký počet neprítomných detí v materskej škole sa zajtra t.j.10.12.2021 zatvára MŠ. Vyučovanie v ZŠ a MŠ sa obnoví v pondelok 13.12.2021. Zároveň oznamujeme, že v školskej jedálni sa 10.12. nebude variť ani pre dôchodcov.

• POKYNY PRE OSOBY VSTUPUJÚCE DO MŠ

• Na základe Usmernenia k vstupu cudzích osôb do priestorov materskej školy, ktoré bolo zverejnené na webovom sídle Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, bol vypracovaný dodatok k prevádzkovému poriadku MŠ, ktorý povoľuje vstup do spoločných priestorov našej MŠ:

• zákonným zástupcom detí MŠ, ktorí spĺňajú požiadavky OP (očkovaní, prekonaní),
            • zákonným zástupcom detí MŠ, ktorí nespĺňajú požiadavky OP (očkovaní, prekonaní) len na nevyhnutný čas – maximálne 10 minút a v obmedzenom počte (najviac 2 rodičia).

Pokyny platia aj pre splnomocnené osoby, ktoré odovzdávajú/preberajú deti do/z MŠ.

Ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie vyššie uvedených pokynov.

prevádzka MŠ bude od 08.12.2021 opäť obnovená.

Prevádzka ZŠ je na základe rozhodnutia RÚVZ v LM prerušená do 10.12.2021 vrátane.
            Žiaci ZŠ pokračujú v dištančnom vzdelávaní.
            Tí žiaci ZŠ, ktorí nespĺňajú žiadnu z podmienok OP (očkovaní, prekonaní) zostávajú v domácej karanténe do 11.12.2021.
            Nástup do ZŠ bude dňa 13.12.2021.

oznamujeme Vám, že na základe rozhodnutia RÚVZ v LM sa prevádzka ZŠ s MŠ prerušuje od 02.12.2021 do 06.12.2021 vrátane, z dôvodu výskytu ochorenia Covid-19 v našom zariadení.

Za pochopenie ďakujeme.